Skip links

محصولات

با استفاده کردن از ورقه های اکریلیک،مخاطبان خود را شگفت زده کنید

پلی متیل متاکریلات یکی از پلیمرهاي معروف و شناخته شده اي می‌باشد که در اوایل به عنوان جایگزین شیشه با کاربردهاي متنوعی استفاده می‌شده است و امروزه نیز به طور وسیعی در صنایع ساخت پنجره به‌جاي شیشه کاربرد دارد. این ماده یکی از سخت ترین و محکم ترین پلیمرها با شفافیتی بالاتر از شیشه و سطحی براق و صیقلی و مقاوم در برابر عوامل جوي است. جالب است بدانید صفحات پلی متیل متاکریلات کاربرد وسیعی در تهیه و ساخت پنجره هواپیما نیز دارند.

به شرکت نکو تجارت سپند خوش آمدید.

تنها نمایندگی رسمی ری‌چانگ در ایران

ورقه هایی با مقاومت بالا

صفحات تخت پلی متیل متاکریلات نسبت به شیشه در برابر ضربه از استحکام بیشتري برخوردارند. اگر مورد اصابت ضربهاي در محدوده مجاز قرار گیرند، خرد نمی‌شوند و به قطعات کوچک شکسته نخواهند شد و به تکه هاي نسبتا بزرگ شکسته می‌شوند.

درباره‌ی ورق های پلی کربنات لکسان بیشتر بدانید...

لوله های مقاوم و رنگی پلکسی

امروزه طیف وسیعی از لوله و میلگرد های پلکسی گلاس در صنایع مختلف استفاده می شود این نوع لوله و میلگرد ها به ارتفاع ۲ متر و در قطر های متنوع موجود می باشد.
جنس این لوله ها پلگسی گلاس شفاف می باشد. لوله های شفاف اغلب به جای لوله های شیشه ای استفاده می شود.

درباره‌ی شیشه های آکریلیک بیشتر بدانید...

ورق هایمپک

ورق های هایمپک با ویژگی هایی چون استحکام بالا، قالبگیری مناسب به همراه توانایی فرایند پذیری مجدد با حفظ پایداری ابعادی و دمائی، رنگ پذیری، چسبندگی و امکان چاپ کردن طرح های متنوع بر روی آنها باعث شده است که ورق هایمپک (HIPS) به عنوان محصولی پر طرفدار در صنعت شناخته شوند

درباره‌ی ورق های هایمپک بیشتر بدانید...

خاص تر دیده شوید

صفحات تخت پلی متیل متاکریلات را می‌توان با رعایت دستور العمل‌هاي فنی به راحتی تحت عملیات برش، مته‌کاري، سوراخ کردن، شکل دهی، نقاشی، چسباندن و … قرار داد.

درباره‌ی شیشه های آکریلیک بیشتر بدانید...
آیینه پلکسی گلس(طرح بنفش)
بیشتر در باره‌ی آیینه های پلکسی گلس بدانید
آیینه پلکسی گلس(طرح تیره)
بیشتر در باره‌ی آیینه های پلکسی گلس بدانید
آیینه پلکسی گلس(طرح قرمز)
بیشتر در باره‌ی آیینه های پلکسی گلس بدانید